Karatay/KONYA
Tel: +90 332 501 0807
Email: info@toksoyoto.com

Ar-Ge

Ar-Ge

Ar-Ge

​Toksoy Otomotiv olarak Ar-Ge sürecimiz ve kalite anlayışımız, müşteri odaklı vizyonumuz, şirketimizin yedek parça pazarında ve önemli bir marjı olmasına katkıda bulunmaktadır. Ürünlerimizi araştırmalar ve gözlemler neticesinde sağlamlık ve kullanılabilirlik ölçütleriyle belirlenmiş ürünler üzerinde Ar-Ge departmanımızın yüksek teknoloji ile çalışmalarıyla daha dayanıklı ve daha kullanışlı konuma getirerek. Ağır ticari araçlar için ürettiğimiz Man, Mercedes, Scania, Volvo, Renault, Daf, Iveco, Ford, Bmc, Saf, Bpw, Merıtor, Knorr, Wabco, Neoplan, Setra, Fruehauf, Hendrickson, Jost, Zf marka yedek parçalarımızı etkin proseslerle geliştirmekte ve yenilikçi çözümlerle yedek parça piyasasına sunmaktayız.

Alanında tecrübeli ve uzman personeliyle, Tüm dünyadaki müşterilerine en kaliteli hizmeti tam güven çerçevesinde sunmaktadır.

ISO9001:2008 kalite standartları belgesine sahip olan Toksoy Otomotiv, üretimini orijinal üretici firmaların kullandığı ölçüleri ve ham maddeleri referans alarak yapmaktadır. Ürünleri, orijinal parçalarla %100 uyumludur.

Mail Bültenine Kaydolun

Bültenimize kaydolarak gelişmelerden haberdar olun.
Invalid or empty email
You have successfully subscribed to the newsletter.
Something went wrong. Your subscription failed.
Toksoy Oto

Toksoy Otomotiv orjinale alternatif olan ve orjinali ile değiştirilebilen, ağır ticari araçlar için Yedek Parça imalatında uzmanlaşmıştır.

Hemen Telefon Açın
+90 332 501 0807
Bize telefon açarak talep, destek ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.
İletişim Bilgilerimiz
İletişim Bilgilerimiz
Fevziçakmak Mh. 10773 Sk. Faydasıçok Sanayi Sitesi B2/9H Karatay/KONYA
+90 332 501 0807
info@toksoyoto.com

Designed by AjansPratik | We Love Google